İçerik Slayt

Hizmetlerimiz

Kurulum ve Bakım Hizmeti

Yavuz Enerji enerji ihtiyaçlarınız için anahtar teslimi güneş enerji sistemi kurulumu yapmaktadır. Tecrübeli mühendislik ve dizayn servisimiz sizin için en uygun sistemi belirleyerek (çatı montajı, otopark tavanı, ya da düz arazi) en yüksek verim alınmasını temin edecektir.

Güneş enerjisi size büyük imkanlar sağlıyacaktır. ahip olduğunuz yenilenebilir enerji kaynağının bütün imkanlarını temin etmektedir. Bu sistemi satın alarak 25 yıldan fazla ömrü olan bu sistem ile yıllarca ücretsiz elektrik sağlama garantisi. Kamu Kurumları, Sivil Toplum Örgütleri, Belediyeler, Devlet Okulları ve Üniversiteler

Enerji talebinizin maksimum olduğu saatlerde daha çok kazanırsınız! Enerji talebinin maksimum olduğu saatler çok önemlidir. Aşırı soğuk ya da aşırı sıcak saat dilimlerinde klima ve elektrikli ısıtıcıların elektrik tüketimi maksimum seviyeye ulaşmaktadır. Bu saatlerde elektrik daha pahalıya malolmaktadır. Güneş enerji sisteminiz sıcak yaz günlerinde klima ve vantilatör gibi yüksek oranda elektrik tüketen cihazlarınız için daha fazla elektrik üretecektir.

İzleme Hizmetleri

Üretilen AC elektrik saat, hafta, ay ve günlere göre izlenebilir.

İnvertör ve solar panel performansı ve verimliliği izlenebilir.

Kurulumdan sonraki toplam elektrik üretimi izlenebilir.

Bakım

Sistem bakımı peryodik olarak sunulan bir hizmettir. Hareketli parçalar olmaması sebebiyle pek bakım gerektirmez.

Bakıma dahil olan hizmetler:

Gerekli ise güneş panelleri uygun temizlik malzemeleri ile yılda bir temizlenir.

Gevşemiş ve hasarlı kablolar görsel olarak kontrol edilir.

Sistem voltmetre ile kontrol edilerek hatalı çalışan paneller kontrol edilir.